Hipnoterapia

Hipnoterapia jest szczególną formą relacji pomiędzy klientem a terapeutą, w której jasne stają się potrzeby, ale też źródła problemów oraz odczuwanych emocji. Dzięki hipnozie możesz zrezygnować z niekorzystnych przyzwyczajeń, nawyków, pozbyć się zaburzeń, które utrudniają codzienne funkcjonowanie i realizowanie siebie, chorób psychosomatycznych, bólu i wielu innych trudności.

Dlaczego hipnoterapia jest dla Ciebie najlepszą metodą terapii?

  • Ponieważ pracujemy z przyczyną Twoich problemów a nie tylko z objawami.
  • Ponieważ jest to szybka i w pełni bezpieczna metoda terapii, a jej skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami naukowymi.

Hipnoza omija funkcję krytyczną świadomego umysłu, co umożliwia trwałe zmiany również na poziomie podświadomym. Na tym polega sekret tej wspaniałej metody. Naszym celem jest w możliwie najkrótszym czasie zneutralizować przyczynę Twoich problemów życiowych. Objawy znikną same 😊

W trakcie hipnozy Twoje ciało i umysł pozostają w stanie przyjemnego zrelaksowania, w którym pozbywasz się napięć i stresów. W tym cudownym stanie nasz umysł pracuje dużo wydajniej, ponieważ odcina się od bodźców, które zakłócają koncentrację na rozwiązywanym problemie.

Doświadczając nowej motywacji możesz lepiej poznawać siebie, wykorzystać tkwiące w Tobie zasoby, poprawić relację nie tylko z innymi, ale również z samym sobą.

  • Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, czujesz że chciałbyś zmiany, ale coś Cię ogranicza, to właśnie dzięki hipnozie możesz to osiągnąć.
  • Jeśli masz trudności z nawiązywaniem relacji, budowaniem związków, to hipnoterapia da Ci wiarę we własne możliwości i pomoże w odkryciu zasobów, które masz głęboko schowane i ich po prostu nie widzisz.
  • Jeśli czujesz się zmęczony, masz trudności w uzyskaniu odprężenia to hipnoza jest skutecznym i prostym sposobem na poprawę Twojego samopoczucia.

Dzięki hipnozie zniesione zostają dotychczasowe blokady, błędne przekonania, które utrudniają osiąganie sukcesów, budowanie relacji, samorealizację.

Pamiętaj, że każdy z nas jest cudowny, wyjątkowy i piękny. Często od naszych przekonań, wewnętrznych programów, doświadczeń i myśli zależy co w sobie odkrywamy i jaki świat kreujemy.